Moda dla kobiet

Uwielbiam okazje, jakie pozwalają mi na utworzenie spektakularnego zestawu wieczorowego. Nadchodzące Uroczystość Zakochanych będzie perfekcyjnym pretekstem ku takim stylizacjom. Współmałżonek zabiera mnie do naszej ulubionej, francuskiej restauracji. Jest to nadzwyczaj luksusowe miejsce, zatem i odzienie, w jakiej się zaprezentuję, nie może różnić się od wzniosłych standardów. Musi być elegancka, nie mniej, ze względu na okazję – dodatkowo zmysłowa.
Na takie wyszukane wyjścia wybieram najczęściej zestawy w kolorze czarnym bądź czerwonym. Kir to klasyka elegancji. Doskonale formuje sylwetkę i zachowuje w dodatku nutę tajemniczości. Czerwony jednakże jest kolorem odzwierciedlającym pasję i zmysłowość danej postaci. Ponad to perfekcyjnie wpisuje się w konwencję Walentynek.
Czerwoną sukienkę od Elie Saab zestawiłam z pięknymi szpilkami sukienki od Ruperta Sandersona oraz torebką Rezydencji Mody Gucci. Pewności siebie winien mi dołożyć koralowy komplet Tatooine Scarlet od marki Solistka, którego niezwykły, usztywniany biusthalter wykończony został szykowną koronką.
Jeśli jednak zdecyduję się na sukienki renomowaną małą czarną, nie ulega wątpliwości wybiorę tą od marki Gucci. W zestawieniu z pudrowo-różowymi szpilkami od MiuMiu i dodatkowo czarną kopertówką z lamparcim motywem od Chloe, powinna lansować się elegancko jak i również gustownie. Komplet bielizny od Marie Jo – typ Zoe Black, po mistrzowsku dopełni ów komplet. Bajecznie wykrojony biusthalter, wykończony zmysłowymi, tiulowymi wstawkami oraz wysokie figi o identycznej fakturze, pomogą nadać mojej sylwetce elegancki, sferyczny układ. Polecamy: stroje komunijne.

Copyright ferales.eu 2018
Shale theme by Siteturner